Laddar Evenemang

Kommande Evenemang

Evenemang Search and Views Navigation

maj 2019

GSK-Bingo

maj 22 @ 19:00 - 21:00

Varje onsdag hela sommaren Start kl. 19.00 Plats: Råsshallen, Guldsmedshyttan Arr: Guldsmedshytte SK

Mer information »

IFK Lindesberg-FK Bosna 92

maj 24 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 4 herr Fredag 24 maj kl. 19.00 Fritidsbyn A, Lindesberg

Mer information »

GSBK-Nyckelby IF

maj 24 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 7 herrar Fredag 24 maj kl. 19.00 Råssvallen, Guldsmedshyttan

Mer information »

Fellingsbro GoIF-Järnboås IF

maj 24 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 7 herrar Fredag 24 maj kl. 19.00 Idrottsparken, Fellingsbro

Mer information »

Grythyttans IF-Hertzöga BK

maj 25 @ 15:00 - 17:00

Fotboll division 3 Västra Svealand Herr Lördag 25 maj kl. 15.00 Grythyttans IP

Mer information »

Hällefors AIF-Fjugesta IF

maj 25 @ 15:00 - 17:00

Fotboll division 7 herrar Lördag 25 maj kl. 15.00 Hällevi, Hällefors

Mer information »

Trav på Fornaboda

maj 27 @ 18:20 - 21:00

Måndag 27 maj Första start kl. 18.20 ”World Driving Championship” Arr: Lindes Travklubb

Mer information »

Frövi IK-Stene IF

maj 29 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 6 herr Onsdag 29 maj kl. 19.00 Fröjevi IP

Mer information »

GSK-Bingo

maj 29 @ 19:00 - 21:00

Varje onsdag hela sommaren Start kl. 19.00 Plats: Råsshallen, Guldsmedshyttan Arr: Guldsmedshytte SK

Mer information »

IFK Lindesberg-IFK Örebro

maj 31 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 4 herr Fredag 31 maj kl. 19.00 Fritidsbyn A, Lindesberg

Mer information »

Kopparberg BK-Fellingsbro GoIF

maj 31 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 7 herrar Fredag 31 maj kl. 19.00 Olofsvallen, Kopparberg

Mer information »

Järnboås IF-GSBK

maj 31 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 7 herrar Fredag 31 maj kl. 19.00 Järnboås IP

Mer information »

Nyckelby IF-Hovsta IF

maj 31 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 7 herrar Fredag 31 maj kl. 19.00 Sörbyvallen, Nyckelby

Mer information »

juni 2019

Nora BK-IFK Ölme

juni 1 @ 14:00 - 16:00

Fotboll division 3 Västra Svealand Herr Lördag 1 juni kl. 14.00 Norvalla, Nora

Mer information »

GSBK-IFK Askersund

juni 2 @ 13:00 - 15:00

Fotboll division 4 dam Söndag 2 juni kl. 13.00 Råssvallen

Mer information »

NNBS Bingo – Digerberget

juni 2 @ 15:00 - 17:00

Digerberget, Pershyttan Söndagar kl 15.00 - ej 26/5, 4/8 Väntbingo från 13.45

Mer information »

IFK Lindesberg-Scandinavian FC Örebro

juni 4 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 4 herr Tisdag 4 juni kl. 19.00 Fritidsbyn A, Lindesberg

Mer information »

IFK Lindesberg-IK Sturehov

juni 4 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 4 herr Fredag 14 juni kl. 19.00 Fritidsbyn A, Lindesberg

Mer information »

GSK-Bingo

juni 5 @ 19:00 - 21:00

Varje onsdag hela sommaren Start kl. 19.00 Plats: Råsshallen, Guldsmedshyttan Arr: Guldsmedshytte SK

Mer information »

Trav på Fornaboda

juni 6 @ 15:00 - 18:00

Torsdag 6 juni Första start kl. 15.00 Nationaldagstrav Arr: Lindes Travklubb

Mer information »

GSBK-Kopparberg BK

juni 7 @ 19:00 - 21:00

Fotboll division 7 herrar Fredag 7 juni kl. 19.00 Råssvallen, Guldsmedshyttan

Mer information »

Grythyttans IF-Säffle FF

juni 8 @ 13:00 - 15:00

Fotboll division 3 Västra Svealand Herr Lördag 8 juni kl. 13.00 Grythyttans IP

Mer information »

Fellingsbro GoIF-Fjugesta IF

juni 8 @ 15:00 - 17:00

Fotboll division 7 herrar Lördag 8 juni kl. 15.00 Idrottsparken, Fellingsbro

Mer information »

Hällefors AIF-Bobby BK

juni 8 @ 15:00 - 17:00

Fotboll division 7 herrar Lördag 8 juni kl. 15.00 Hällevi, Hällefors

Mer information »

NNBS Bingo – Digerberget

juni 9 @ 15:00 - 17:00

Digerberget, Pershyttan Söndagar kl 15.00 - ej 26/5, 4/8 Väntbingo från 13.45

Mer information »
+ Exportera evenemang